Eminevim, Samsun da Tapu Dağıttı

Eminevim, Samsun da Tapu Dağıttı

10.05.2018 12:22:15 , Güncelleme Tarihi: 10.05.2018 12:22:15

Eminevim Elbirliği Sistemi, Samsun'da düzenlediği tapu teslim töreni ile 100 aileyi ev sahibi yaptı.

Türkiye'nin 81 ilinde açtığı 100'ü aşkın şubesi yanında, sektörde ilk kez uygulanan mobil ofisler üzerinden de verdiği hizmetlerle; faizsiz ev ve araç sahibi olmak isteyen milyonlarca kişiye ulaşan Eminevim bu kez de Samsunluların tapu heyecanına ortak oldu.

Her ay farklı illerde tapu teslim töreni düzenleyen Eminevim, gerçekleştirdiği törende 100 aileye tapularını teslim ederken; Eminevim Sistemi sayesinde bugüne kadar Samsun'da bin ‘in üzerinde aile konut ve araç hayallerine kavuştu.

Sheraton Grand Hotel'de düzenlenen programa sekiz yüz civarında davetlinin yanı sıra, Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, yönetim kurulu üyeleri, Genel Müdür Tuba Üstün, genel merkez ve bölge yöneticileri ile daire sahipleri aileleriyle beraber katıldı.

DAYANIŞMA VE ELBİRLİĞİ İÇİNDE

Törende konuşan Emin Üstün; Emin Şirketler Grubu olarak ev alan bölge müşterileri ile bu kez Samsun'da bir araya geldiklerini söyledi.Faizsiz bir sistem geliştirdiklerini ifade eden Üstün, "Eminevim Elbirliği Sistemi, iştirakçilerin dayanışması ve gönül birliğinden oluşmuştur. Bu sistem ile kişiler, Tüm Türkiye'de bütçelerine göre istedikleri yerden ev sahibi olabilirler. Bizim formülümüz dayanışma ve el birliği ile insanları ev ve otomobil sahibi yapmak," diye konuştu.

Araştırma yapmadan bu tür sistemlere kesinlikle girmemek gerektiğini dile getiren Emin Üstün, "Bu işler çok ciddi işler. Eminevim Sistemi dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemi. Biz 27 yılı aşan tecrübemizle, müşteri odaklı hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Şimdiye kadar 120.000'e yakın aileyi kişiyi ev ve araç sahibi yaptık ve kimseyi mağdur etmedik. Yolumuza güven ve dayanışmayla sağlam adımlarla devam ediyoruz,"dedi.

Eminevim Genel Müdürü Tuba Üstün’de,  "Karadeniz Bölgemizdeki 12 ilimizde bugüne kadar 2 bin 77 gayrimenkul 2 bin 445 araç teslim ederek, toplam 4 bin 522 aileyi hayallerine kavuşturduk. “ diye konuştu

Salim Sürmeli