Seçimlere Sıkı Hazırlanalım

Seçimlere Sıkı Hazırlanalım

19.03.2018 13:59:26 , Güncelleme Tarihi: 19.03.2018 13:59:26

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, “Kavak önümüzdeki seçimlerde farkını göstermeli” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt,  “Samsun’un parlayan yıldızı artık Kavak. Bu gelişimin ve değişimin devamı için bu bayrağı daha yukarılara taşıyarak AK Partinin Samsun’daki yükselişine Kavak’tan çok yüksek bir destek vermeliyiz” diye konuştu.

AK Parti Kavak İlçe Kongresinde yaptığı konuşmasında bir önceki Başkan Bülent Yüksel’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Milletvekili Kurt, AK Parti ilçe Başkanlığı görevine gelen Osman Atlı’nın Yüksel’den teslim aldığı bayrağı çok daha yukarılara taşıyacağına olan inancının tam olduğunu belirtti.

AK Parti iktidarları döneminde Kavak ilçesinin çok büyük hizmetlere kavuştuğunu belirterek ilçeye yönelik başlatılan bu yatırım ataklarının bundan sonra da devam edeceğini bildiren Milletvekili Kurt, Kavak’ın yapılan her seçimde artan oy oranı ile AK Parti’nin her zaman yanında olduğunu bundan da çok büyük gurur ve onur duyduklarını belirtti.

KAVAK ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAKTIR

Önümüzdeki yıl yapılacak seçimler için partililerden elbirliği içinde çok daha fazla çalışarak AK Parti’nin oy oranını artırmalarını isteyen Milletvekili Hasan Basri Kurt,” şöyle konuştu:

“Artık yüzde 60’ lar yüzde 70’ ler Kavak için yeterli oranlar değil. Biz kapı kapı, ev ev, sokak sokak dolaşarak bu oy oranını yüzde 80’ lere çıkartacağız. Önümüzde iki önemli seçim var. Bunlardan bir tanesi belediye seçimleri ikincisi Ankara da merkezi iktidarı belirleyecek ve yasaları belirleyecek olan genel seçimler. Bu iki seçimde de Kavak Türkiye’nin üzerine düşeni yapacak. Bakın hizmetler noktasında doludizgin bir gidiş var. Samsun’un parlayan yıldızı haline gelmiş Kavak, bugün artık sanayisini doldurmuş yeni sanayi alanları arayan büyük fabrikalara ev sahipliği yapan, etrafından ki yol ağıyla herkesin parmakla gösterdiği bir ilçe. 2019’ da Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiniz destekle birlikte bu bayrağı daha da yukarılara taşıyarak AK Partinin Samsun’da ki yükselişine Kavak’tan çok gür bir ses vereceğiz. “